Oficjalna strona Europejskiej Fundacji KrewAktywni

Idź do spisu treści

Menu główne

Galeria

Charytatywny Kiermasz Świąteczny
21 grudnia 2014 :: Gdynia Centrum Waterfront


Charytatywny Kiermasz Świąteczny na rzecz naszej podopiecznej Jagódki. Dziękujemy wszystkim kupcom za tak liczne zaangażowanie i wsparcie :) Kupującym dziękujemy za otwarte serca i portfele :)


Warsztaty z pierwszej pomocy... SP 11 w Gdyni
12 grudnia 2014 :: Gdynia


W dniu 12 grudnia 2014 mielismy ogromną przyjemnośc prowadzenia warsztatów z pierwszej pomocy przedmedycznej w Szkole Podstawowej nr 11 w Gdyni :)
To było to, co lubimy najbardziej :D Uśmiechnięte twarze wspaniałych dzieci, pełnych energi i zaangażowania we wszystkie ćwiczenia. Z ogromną przyjemnością wrócimy w Nowym Roku na drugą część warsztatów!

Fot.: http://zs6gdynia.pl/


Listopadowa kwesta dla Gdyńskiego Hospicjum
1-2 listopada 2014r. :: Gdynia


Listopadowa kwesta na cmentarzu przy ul. Spokojnej w Gdyni na rzecz Gdyńskiego Hospicjum dla dorosłych i Bursztynowej Przystani dla Dzieci.
Bardzo dziękujemy wszystkim Wolontariuszom za zaangażowanie i poświęcony czas :) Jesteście wspaniałymi i pełnymi empatii młodymi ludźmi.
Dziękujemy za tak pozytywną energię :)


Dzień Dawcy Szpiku  w Centrum Gdynia Waterfront
12 października 2014r. :: Gdynia


Podczas dzisiejszej akcji zarejestrowaliśmy 70 potencjalnych dawców szpiku do bazy Ośrodka Dawców Szpiku Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.
Bardzo dziękujemy Wszystkim Wolontariuszom za poświęcony czas i zaangażowanie
. To dzięki Wam osoby chore mają szansę na nowe życie! Dziękujemy z całego serca:)


Światowy Dzień Serca
28 września 2014r. :: Gdynia


Dzień pod znakiem serca i profilaktyki zdrowotnej :) Kochamy takie dni, bo dają nam ogrom satysfakcji i widzimy sens naszej działalności :)
Masa atrakcji, bezpłatnych badań, litry honorowej krwi na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni. Każdy chętny mógł bezpłatnie skorzystać z porad zdrowotnych, a było w czym wybierać.
Bilans naszego stoiska, to:
120 zmierzonych poziomów glukozy we krwi,
80 zmierzonych ciśnień tętniczych,
26 masaży.
Dziękujemy Wszystkim Wolontariuszom za Wielkie Serca, za poświęcony czas i zaangażowanie
:)


Festyn Historyczny "Gdynia dla Orła"
27 września 2014 roku :: Gdynia


Dzisiaj mieliśmy przyjemność zabezpieczać medycznie to wydarzenie :) Było bezpiecznie i bardzo radośnie :) Byli z nami oczywiście nasi wspaniali masażyści za co im z całego serca dziękujemy
:)


Festyn Kolorowego Latawca i Ziemniaka Cudaka w Przedszkolu nr 12
23 września 2014 :: Sopot


Bardzo dziękujemy Dyrekcji i Nauczycielom z Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Sopocie za zaproszenie :) Dzieciaczkom dziękujemy za ciepłe przyjęcie, za odwagę i determinację w mini szkoleniu z pierwszej pomocy. Dla nas był to pierwszy kroczek we wdrażaniu w tym przedszkolu Mobilnej Akademii Pierwszej Pomocy Dla Dzieci :) Z ogromną radością tu wrócimy :)


Festyn Charytatywny "Serce dla Mateusza"
20 września 2014 roku :: Gdynia


Fantastyczna atmosfera i dużo gości to jest to, co lubimy najbardziej :) Bardzo dziękujemy Wszystkim za bezinteresowne zaangażowanie i poświęcony czas
:)

XII Sopocki Festyn Organizacji Pozarządowych
13 września 2014r. :: Sopot

Cudowny dzień spędzony w fantastycznym towarzystwie :) Masażyści pracowali bez przerwy, dzięki temu Sopocianie chodzili zrelaksowani i wypoczęci. Ratownicy Medyczni również mieli dzisiaj ręce pełne roboty, bo była masa fantastycznych dzieci chętna nauczenia się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Blisko 50 osobom zmierzyliśmy również poziom cukru we krwi i ciśnienia tętniczego :) Dzisiaj można było też oddać krew w ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku ( RCKiK w Gdańsku ) oraz zarejestrować się do bazy potencjalnych dawców szpiku Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku :)
Bardzo dziękujemy wszystkim wolontariuszom za pomoc, za poświęcony czas i zaangażowanie... dziękujemy za Wasze kochane serduszka: Karolina Mikołajczak Jaroszewska, Elzbieta M. Mastalerczuk, Michalina Koreike, Kamila Ginter, Jarosław Ziarkowski, Szymon Jewiarz :) Monika Czechowicz, Agata Chmielewska, Dagmara Krajewska, Rafał Kaszewski dziękujemy, że byliście z nami :)


Festiwal Piłki Nożnej dla dzieci z Gdyńskiego Hospicjum
29 czerwca 2014 :: Gdynia

Ogromnie wszystkim dziękujemy:)

Dzień Dziecka z PCK :: 2014
31 maja Połchowo - 1 czerwca Gdynia :: Kaszubski Klub HDK PCK - Pomorski Oddział Rejonowy w Gdyni


Dzień Dziecka w Płochowie i w Gdyni pod szyldem Polskiego Czerwonego Krzyża :) Na dzieci czekało wiele atrakcji i tematem przewodnim tych dni był uśmiech każdego dziecka.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursach, a opiekunom za zaangażowanie w zabawę z dziećmi :) Dodatkowym elementem tych dni była rejestracja potencjalnych dawców szpiku do bazy Fundacji DKMS Polska, profesjonalny masaż relaksacyjny, nauka pierwszej pomocy przedmedycznej, a także pomiar ciśnienia i cukru we krwi.

Bilans dodatkowych atrakcji:
53 nowych potencjalnych dawców szpiku,
34 masaże,
75 pomiarów cukru we krwi,
46 pomiarów ciśnienia tętniczego.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za serce, za poświęcony czas i za to że zawsze możemy na Was liczyć :*
Kamila Połoszynowicz , Karolina Mikołajczak Jaroszewska , Elżbieta Borsuk , Elzbieta M. Mastalerczuk , Jarosław Ziarkowski :)

Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK
24 maja 2014r. :: Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni
Organizator: Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Gdyni


Mieliśmy ogromny zaszczyt sędziowania w dzisiejszych zawodach. Poziom wiedzy uczestników był bardzo wyrównany i śmiało możemy przyznać, że dzięki tak wspaniałej młodzieży wszyscy możemy czuć się bezpieczni :)
Ogromne podziękowania za fantastyczne zaangażowanie i przygotowanie scenek dla: Policji z Gdyni, Straży Pożarnej z Gdyni, Motopozytywnym oraz SIM z Gdyni.
Sędzia Główny zawodów: Waldemar Borowski
Sędzia Koordynator - Straż Pożarna: Kasia Lidzbarska
Sędzia Koordynator - Policja: Szymon Jewiarz
Sędzia Koordynator - Motopozytywni: Paweł Burda
Sędzia Koordynator - SIM: Marcin Kandzora

POLSKO - WŁOSKIE ĆWICZENIA RATOWNICZE
Ćwiczenia ratownicze przeprowadzone w dniach 17 – 19 maja 2014r.
Wspólne działania z grupą włoskich ratowników miały charakter wymiany doświadczeń i umiejętności ratowniczych.
Wielkie podziękowania dla:
Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni,
Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Gdańsku,
Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Sopocie,
Muzeum Archeologicznego w Gdańsku - Grodzisko w Sopocie,
Adventure Park w Gdyni. :)

POLA NADZIEI
6 kwietnia 2014 :: Gdynia

Pola Nadziei w Gdyni! Jak zawsze wszystko wyszło fantastycznie, uśmiechnięte twarze, życzliwi ludzie, dzień pełen radości i niesamowitego zaangażowania wspaniałych Wolontariuszy. To dzięki tym wspaniałym Paniom: Elżbieta Borsuk, Anna Popek mogliśmy dzisiaj zarejestrować 55 nowych ŚWIADOMYCH potencjalnych dawców szpiku i zebrać ponad 8 litrów pełnej krwi. Nasi wspaniali masażyści Karolina Mikołajczak Jaroszewska, Kamila Połoszynowicz, Elzbieta M. Mastalerczuk, Jarosław Ziarkowski mieli ręce pełne roboty, ale każdego masowali z uśmiechem i z pełnym zaangażowaniem. Ratownicy... dzisiaj byli z nami najlepsi z najlepszych: Kasia Lidzbarska, Bartłomiej Schmidt, Andrzej Ciechaniewicz, Przemek Górczyński, Szymon Jewiarz, Michał Pie profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem uczyli chętnych w każdym wieku efektywnego i skutecznego udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Pola Nadziei w Gdyni już za nami, ale potrzeby podopiecznych Hospicjum nadal są, dlatego pamiętajmy i wspierajmy każdego dnia :)


Akademia Morska w Gdyni
12 marca 2014 :: Gdynia

Zostań Dawcą na AMG :) Pod takim hasłem została zorganizowana wspólna akcja Parlamentu Studentów Akademii Morskiej w Gdyni i Europejskiej Fundacji KrewAktywni.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu studentów udało się przeprowadzić bardzo skuteczną akcję edukacyjną na temat potrzeby rejestrowania się w bazie potencjalnych dawców szpiku. To już była trzecia akcja na tej uczelni. W tym roku zarejestrowało się już 45 nowych i świadomych potencjalnych dawców szpiku.


Dla Jacka Pietrzykowskiego
23 lutego 2014 :: Gdynia

Podczas tego wydarzenia w Centrum Handlowym Riviera rejestrowaliśmy potencjalnych dawców szpiku.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wspaniałych wolontariuszy udało się zarejestrować
641 świadomych potencjalnych dawców szpiku.Mikołaje na motocyklach
15 grudnia :: Gdynia - Gdańsk

W tym roku również my wsparliśmy akcję i dzięki uprzejmości Dyrekcji Przedsiębiorstwa Komunikacji Autobusowej w Gdyni i Klubowi Honorowych Dawców Krwi przy PKA mogliśmy rejestrować na trasie przejazdu potencjalnych dawców szpiku do bazy Fundacji DKMS Polska.
Listopadowa kwesta...

Wspieraliśmy kwestę na rzecz Hospicjum św. Wawrzyńca na cmentarzu przy ulicy Spokojnej w Gdyni. To były  udane dni spędzone w towarzystwie niezwykłych młodych ludzi, pełnych radości i pozytywnej energii.
Światowe Dni Serca
29 września 2013 :: Gdynia, Bulwar Nadmorski

48 nowych potencjalnych Dawców szpiku
53 zmierzone poziomy cukru we krwi
6 wymasowanych osób
25 zmierzonych ciśnień tętniczych
Jak zawsze było wesoło :)
Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej
20-22 września :: Gdynia

P
odczas tego wydarzenia rejestrowaliśmy potencjalnych Dawców szpiku.
Zarejestrowało się 50 osób.

Światowy Dzień Pierwszej Pomocy
14 września - Ostrzyce

- podczas tego dnia prowadziliśmy szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej na zlocie motocyklistów. Przeszkoliliśmy 30 motocyklistów w zakresie: krwotokow, złamań, zaksztuszeń, omdleń, bezpiecznego zdejmowania kasku u poszkodowanego w wypadku oraz prowadzenia skutecznej resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

XI Sopocki Festyn Organizacji Pozarządowych
8 września 2013r. :: Sopot

43 nowych potencjalnych Dawców szpiku
27 Dawców krwi
Łącznie zebraliśmy 12500ml pełnej krwi
150 pomiarów cukru we krwi
120 pomiarów ciśnienia tętniczego
A to wszystko dzięki najwspanialszym wolontariuszom na świecie: Elżbieta Borsuk, Michalina Koreike, Agata Chmielewska, Anna Popek, Karolina Jaroszewska, Jarosław Ziarkowski, Szymon Jewiarz, Andrzej Ciechaniewicz, Rafał Kaszewski

Dzień Dawcy Szpiku dla Kamila i innych...
31 sierpnia 2013 roku :: Gdynia

Podczas tego wydarzenia wszyscy chętni mogli zarejestrować się jako potencjani Dawcy szpiku, a takze za darmo skorzystać z masażu relaksacyjnego, zmierzyć ciśnienie tętnicze i poziom cukru we krwi, a takze nauczyć się udzielania pierwszej pomocy.
W tym dniu zarejestrowało się
461 potencjalnych Dawców szpiku.

Festyn dla dzieci o niepełnej sprawności ruchowej
OLIWSKIE ZOO :: 30 sierpnia 2013r.

Dzieci brały udział w licznych grach i zabawach, a rodzice mogli zarejestrować się jako potencjalni Dawcy szpiku. W tym dniu zarejestrowało się 11 potencjanych Dawców szpiku.

Rejestracja potencjalnych Dawców szpiku 18.08.2013
Wejherowo (Park Majkowskiego) :: Gdynia (Stadion Arki Gdynia)

Wszyscy chętni mogli tego dnia zrejestrować się jako potencjani Dawcy szpiku oraz zmierzyć poziom cukru we krwi i ciśnienia tętniczego w Wejherowie podczas Festynu Rękodzieła i w Gdyni przy stadionie Arki Gdynia. Tego dnia zarejestrowało się 56 potencjalnych Dawców szpiku.

Gdański triathlon dla każdego
20 lipca 2013 :: Gdańsk

podczas akcji wszyscy chętni mogli spróbować swoich sił w zmaganiach wyczynywochy: biegu, pływaniu i jeździe na rowerze. Podczas akcji wszyscy chętni mogli zarejestrować się jako potencjalni Dawcy szpiku, skorystać z masażu klasycznego i relasacyjnego, a także nauczyć się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W tym dniu zarejestrowało się 35 potencjalnych Dawców szpiku.

Dzień Dawcy Szpiku
13 lipca :: Hel


podczas tego wydarzenia moża było zarejestrować się jako potencjalny Dawca szpiku, skorzystać z klasycznego i relaksacyjnego masażu, zmierzyć sobie ciśnienie a to wszystko przy dźwiękach młodej, niezwykle utalentowanej skrzypaczce Agnieszce Swarra oraz młodego i ambitnego zespołu NOBODY. W tym dniu udało się zarejestrować 160 potencjalnych Dawców szpiku.

"Sztafeta Nadziei"
7 lipca :: Gdynia

Akcja prowadzona dla i na rzecz Hospicjum w Gdyni. Wspecjalizowani ratownicy WOPR płynęli wpław z Helu do Gdyni. Cała akcja miała na celu zbiórkę pieniędzy na budowę Dziecięcego Hspicjum w Gdyni. Podczas akcji można było za darmo skorzystać z masażu klasycznego i relaksacyjnego oraz nauczyć się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Chętni mogli także zarejestrować się jako potencjalni Dawcy szpiku. W tym dniu udało się zebrać ponad 4000 zł na rzecz Hospicjum oraz zaresjestrować 40 potencjalnych Dawców szpiku.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego